Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nyilaló fogfájásra milyen...

Nyilaló fogfájásra milyen házipraktika van?

Figyelt kérdés
Holnapig kell csak kibírnom valahogy, mert holnap fogad a fogorvos. Tegnap este kezdődött alsó 7- es fogam be van tömve. Iszonyatos nyilaló fájdalmat érzek. Vettem be fájdalomcsillapítót nem használ. Egyedül a fogmosás nyugtatja meg egy pár percre. Nagyon fáradt, álmos vagyok már… Szinte egész éjszaka a fogamat mostam, hogy egy pár percnyi nyugtom legyen. Jön ismét az este és megint kezd elviselhetetlen lenni. De már attól is rettegek, hogy a foghúzás mennyire fog fájni. Gondolom begyulladhatott vagy a tömés alatt szuvasodott..
2022. aug. 27. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj szegfűszeget rágni.
2022. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá a fogkrémedből jó bőven.
2022. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már a felső fogaimat is úgy érzem, mintha fájnának. Gondolom oda sugárzik. Szegfűszeget ott nem tudnék rágcsálni vagy a másik oldalon rágjam és utána tegyem rá? A fogkrémet megpróbálom.
2022. aug. 27. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó, ha rágás után teszed át a másik oldalra.
2022. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi segített,ugyanígy vagyok..csak sajnos en holnap nem.tudok elmenni az orvoshoz sem mert külföldre utazom. :(
2023. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!