Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapesten jó fogorvos?...

Budapesten jó fogorvos? Magánrendelő?

Figyelt kérdés

Szeretnék végre egy jó fogorvoshoz eljutni, eddig mindegyik csak megkínzott és lehúzott pénzügyileg, ami nem is lenne gond, ha megérte volna amit csinál!

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. szept. 28. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
XIV. kerben(Zugló) nagyon tudom ajánlani Dr. Sík Ritát. (Róna utcában van, sajnos nem tudom a házszámot.) kb 10 éve nála vagyunk, nagyon jó :)
2010. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elküldenéd nekem priviben a telefonszámát???

Köszönöm szépen! :)

2010. szept. 28. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztosan sok jó fogász van Budapesten és sok-sok információt fogsz kapni. Én is ajánlok egy kiváló magán fogászatot, dr. Volom András rendelőjét. Aki ismeri a fogorvos-szakmát, tudja kicsoda ő. Évtizedek óta oktatja a fogorvosokat, nemcsak itthon, hanem külföldi egyetemeken. A rendelőjében a legjobb anyagokkal dolgoznak, kb. középárfolyamon. A cím: Dr. Volom ltalános és Esztétikai Fogászati Rendelő, 1011 Budapest, Fő utca 37/c, Tel: 06-30-530-2606

[link]

2010. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én őt ajánlom:

[link]

Habár én a móri rendelőjébe járok,de voltam már pesten is nála. Nagyon lelkiismeretesen dolgozik , megbízható és szerintem árban is azért jó. Én most csináltattam nála a fogszabályozómat(előtte is hozzá jártam évekig).

Nagyon kedves, én nagyon bírom=) Szerintem hozzá menj, ő majd lekezeli a rossz tapasztalataidat is!=D

2010. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja és mindennel fel van szerelve a rendelője, szájsebész is, van röntgen...

20L

2010. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Dr. Pintér Áron az I. kerületben. confidental.hu
2013. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Annyira örülök, hogy hosszas keresés után találtam egy nagyon rendes, normális, jól dolgozó fogdokit, hogy megosztom veletek, mert őt tényleg érdemes felkeresni dr. Makausz Gyulának hívják. www.makausz.com
2015. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Dr. Balázs András fogorvos, nagyon jó doki!
2017. okt. 12. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!