Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Száraz fogmeder gyulladás...

Száraz fogmeder gyulladás vagy csonthártyagyulladás?

Figyelt kérdés

Szerdán húzták a fogamat. Mikor kiment az érzéstelenítő hatása, a szokásosnál is jobban fájt és mintha az ínyemben egy dió lett volna. De szépen kialakult a vérdugó, így az elején nem aggódtam, szépen betartottam a higiéniás utasításokat, minden étkezésnél fogat mostam. Szedtem a Flectort. Aztán valamiért a vérdugó a harmadik napon lebomlott, most egy üreg van ott, az íny próbál összehúzódni. A dió érzet még inkább ott van és szinte elviselhetetlen fájdalmaim vannak, 4 óránként iszok egy Flectort mert nem bírok megmaradni.

Holnapra van időpontom, megnézi a dokim.

Ez fogmeder gyulladást vagy inkább csonthártya?

Az a dió érzet már az elejétől ott volt és az fájt jobban, most is az fáj inkább.

Ha kitisztítják a sebet az fáj? Nagyon félek, hogy a gyulladás miatt nem fog hatni az érzéstelenítő és bepisilek a fájdalomtól... :(



2022. nov. 21. 18:19
 1/1 anonim válasza:
Szia! Azóta mi a helyzet veled? Hasonló helyzetben vagyok.
2023. jan. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!