Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak a fogammal?

Mit csináljak a fogammal?

Figyelt kérdés
Gyökkérkezelni kéne az egyik nagyörlőmet(bal alsó 6-ost).Nyáron volt tömve,elég mély tömés van benne.Azóta,hol jobban,hol kevésbé,de fáj.Néha ráharapásérzékeny.Eddig tűrtem,de mostmár kezd elegem lenni belőle,hogy egy fog körül forog az életem folyamatosan.A családomnak is.Ezért mentem fogászatra,de ott közölte velem a fogorvosom,hogy 130 ezer lesz mindennel együtt.Hát majdnem leestem ott helyben a székről ennek halatán.Sajnos ennyi pénzem nincs.Sztk-ba az orvosom meg barbár.Multkor is eltörte gyökkérkezelés közben a fogamat és kikellett húzni.A mostani fogorvos szerint lehet marad az állapot,hogy fájdogál,de ha bírom akkor elehetek vele.Nagyon elgondolkoztam,hogy kihuzatom,mert egyszerüen túl sokkba kerül ez nekem.

2023. jan. 20. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmiképp nem tudod kigazdálkodni a magánt, akkor el kell menni sztk-ba. Ott legalább van esély arra, hogy most sikerül normálisan ellátniuk.

Legrosszabb esetben, akkor majd ott húzzák ki, ha letörték, de alapból húzatni túlzás lenne szerintem.

2023. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg máshol, az egy kicsit sok. Annyi még itt, Sopronban is sok lenne, pedig itt virul az osztrák fogorvosturizmus.

Tegnap végeztem egy gyökérkezeléssel és 60 ezer volt 4 alkalom (kettő a kiidegelés, egy a gyökértömés, egy a fedőtömés), úgy, hogy igen rossz állapotban volt a fog, azt mondta az orvos folyamatosan, amikor kérte az anyagot: "Hú mekkora kráter".

Gyógyulást.

2023. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem szarul csinálta meg a gyokerkezelest. Be kell fejezni le kell tömni, úgy kell hagyni , mert kontárok dolgoznak már csak a klinikákon. Már én sem járok fogorvoshoz.A 6 cirkonbol már 4 elesett végleg. Nem is tőmetek. Így tovább bírják. Nem kopnak a koszorulestol.Soprpnba csinaltak ebből 4-et. Sopronba már nem járnak at az osztrakok, csak valami nyomós okkal. Elfelejtette kifizetni az otthonit. Fél év max egy magyar korona akárhol Magyarországon.
2023. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem járnak Sopronba fogorvoshoz osztrákok?!?

Akkor biztos csak véletlen, hogy Groüss Gottal köszönnek, a váróteremben csak német beszélgetést hallani, és a fogorvosi székkel szemben a falon a tévén osztrák csatorna ment. :)))

2023. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

folyt.

Ja és gondolom a 100 fogorvos (minden sarkon van egy csili-vili rendelő) az a soproniakól él meg. :)

2023. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!