Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez mennyire sulyos problema?

Ez mennyire sulyos problema?

Figyelt kérdés
Egy ideje verzik az inyem fogmosaskor, es felhivtam ma a doktornot, hogy kerjek vizsgalatot. Azt mondta valoszinuleg inygyulladas, es hogy van fogkovem. Most vettem eszre, hogy igen tenyleg van fogkovem belul. Kivulrol az also fogsoromnal az inyem olyan fura, nem azt mondom hogy az inyem el van valva a fogamtol, de nem normalis na. Olvasgattam most itt gyakorin, es az a tapasztalat, hogy ez nagyon sulyos problema. Ezert is vagyok megijedve, ugyanis csak egy honap mulvara kaptam idopontot. Nagyon felnem kene, vagy egy honap belefer a fogkoleszedesre, nem fognak addig kihullani a fogaim?
2023. febr. 9. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Belefér. De magánrendelesen nem kell egy hónapot várni.
2023. febr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen azon gondolkodom lehet erdemesebb lenne. Csak tenyleg attol felek hogy egy honao varakozas annyit jelent, hogy a dolog mar visszafordithatatlan lesz.
2023. febr. 9. 13:20
 3/3 anonim ***** válasza:
1 hónap már nem számít, addig is vegyél Lakalut fogkrémet és fogselymet is használj, kend az ínyed valamilyen fog géllel.
2023. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!