Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Múlt héten gyökérkezelték a...

Múlt héten gyökérkezelték a fogam én szerintem. Nem kell menni többször?

Figyelt kérdés

Betömte de azóta bele ragad a kaja, nem mondta, hogy vissza kell menni, és még azt se, hogy gyökérkezelni fogja a fogat éppen. Nem biztos, hogy az volt viszont amiket láttam szerintem az volt.


Bele tekert valamit a fogamba és mikor végig ért azthittem beszarok, én azthittem tömés lesz, de az a fogam valami eszméletlenül fájt. Ráadásul azon a héten ez mellett 8 fogam fúrta, így eléggé kellemetlen volt mert érzékenyek voltak azok is. Előtte héten meg kihúzta az egyik rágó fogam de az semmi volt ezekhez képest.


Nem kellett volna kapni valami érzéstelenítőt? Nagyon kellemetlen volt, sőt kegyetlen.


Úgy olvastam mindenki kapott, a doki elmondása szerint nem sok emberrel találkozót aki ezt kibírta volna.


2023. febr. 21. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt sok a probléma. Ha páciensként találgatnod kell, az baj. Az orvos dolga, hogy téged maradéktalanul tájékoztasson, ha valami pedig nem világos, kérdezz tőle. Gyökérkezelni nem szoktak csak úgy, általában panaszos fogaknál kerül erre sor. Ez érzéstelenítő nélkül nagyon durva fájdalom lenne, nem hinném, hogy meg tudta volna csinálni.
2023. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem kértél fájdalomcsillapítást?
2023. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!