Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kivehetős/éjszakai fogszabályz...

Kivehetős/éjszakai fogszabályzóm használata az első napon nagyon fájt, de már a másodikon csak egy kicsit és most a negyediken már nem is fáj. Ez mitől van?

Figyelt kérdés

Csak hozzászokott a fogsorom, vagy már nem jó a szabályzó????

Az orvos csak novemberre adott időpontot, és nem tudom h menjek-e hamarabb szólni, vagy várjak addig.... Mit csináljak és mitől van ez?


2010. okt. 9. 07:55
 1/3 anonim válasza:
Csak hozzászokott a fogad, tolódnak el de attól hogy nem fáj nagyon sokat használ. Nekem csak az első nap fájt és már vagy 3éve nem kell hordanom de szépek fogaim.
2010. okt. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fogaid rendeződnek, ahogy kell. Ez csak jó! :) De ne hagyd el használatát amíg az orvos azt nem javasolja!!! (Én korábban abbahagytam, most kb tök ugyanolyanok a fogaim, mint az egész procedúra előtt.)
2010. okt. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ez megnyugtat... (:
2010. okt. 10. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!