Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Harapáskor fogfájás?

Harapáskor fogfájás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet hogy május 25.-én kiműtötték a jobb oldali bölcsességfogaimat, utána 1-2 hétig a bal oldalon rágtam és egy idő után a bal felső 5-ös kizárólag amikor ott rágtam fájdogált. Az utóbbi időben mivel mindkét oldalt rágtam elmaradt, nem fájt minden rendben volt.

Kedden feltették a fenti fogszabályzómat és azóta az a fog ugyan úgy fáj amikor ott rágnék, illetve ha “rosszul” kerül oda a kaja feszítő érzést érzek, mintha bemenne a két fog közé valami. Természetesen nem megy be semmi mert sosem birok kipiszkálni onnét semmit.

Kívülről a fogon nem látszik semmi, ami probléma lehetne. Március végén voltam a fogszabályzó miatt fogröntgenen és ott sem látszik semmi ami baj lehetne.


Mitől lehet ez a fájdalom vagy mikorra múlhat el, vagy ez normális? A többi fogam már nem fáj a fogszabályzótól normálisan tudnék enni ha az az egy nem fájna.


Ha jövőhétig sem történik vele semmi és ugyanúgy fáj szólni fogok a dokinak.


Köszönöm a válaszokat!



2023. jún. 22. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Elvileg ha harapásra fáj egy fog az nagyon beteg fogra utal. De lehet, hogy nem így van.
2023. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!