Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges az orvos szerint...

Laura7 kérdése:

Lehetséges az orvos szerint elég rossz állapotban lévő begyulladt bölcsesség fog miatt azon az oldalon lévő kezemen a kisujj és gyűrűs ujj állandó zsibbadása?

Figyelt kérdés

A jobb oldali bölcsesség fogam majd ki kell huzatni,ezen az oldalon a nyakam,az arcom, fejem is fáj. Ezek nyilván a fogam miatt vannak, de ez a zsibbadás lehetséges ettől, vagy más probléma lehet?

Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Előre is köszönöm!



2023. júl. 4. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de azért mikor valakinek ilyen problémája van és nem tiaztázott az oka, akkor kell egy góckutatás.
2023. júl. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megröntgenezték, és vízszintesen nő befelé a másik fogam felé. Viszont be volt gyulladva nagyon, kaptam rá antibiotikumot mert ugye gyulladtan nem húzhatják ki.

A gyulladás lement, de azóta ezek a tünetek vannak, amit nem tudom, hogy a fogamtól vannak-e. Ki kellett jönnöm Németországba közbe, és itt nem tudok orvoshoz menni, ezért érdeklődök, hátha valaki volt már hasonló cipőben, vagy tudja-e, hogy ilyen lehetséges-e.

2023. júl. 6. 12:58
 3/3 fogtunder ***** válasza:
Én itt inkább alagút szindrómára gyanakszom, olvass esetleg utána, illetve neurológiára érdemes egy beutalót kérni. Jobbulást!
jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!