Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét utàn 2...

Bölcsességfog műtét utàn 2 nappal?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szerdán műtötték az alsó bölcsességfogam. Varrták. Az nap miutàn kiment az érzéstelenítő érzékeny volt. Vettem cataflamot. Nem kaptam antibiotikumot sem. Felszîvódó varratom van.

Nem igazán kell bevennem fájdalomcsillapítót nem fáj. Nagyon vigyázok rá. Picit meg van még puffadva azaz oldalon az arcom, de nem észrevehetô, én érzem csak.

Ezen kívűl még nem mertem ott cordosyllal öblîteni. Viszont rossz ízt érzek onnan. Nem vér se semmi… hanem olyan forróságot érzek ha arra fele nyúlok a nyelvemmel. Olyan forró érzés és olyan fura mint egy nyílt seb :D másképp nem tudom megfogalmazni.

Kicsit a számba megmozgathatom a corsodylt, hogy jobb íz legyen már? Valamint ez a forróság ha odaérek normális?

Semmi más bajom. Köszi ha tapasztalatot megosztod velem.



2023. júl. 14. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem utana szajzaram volt, fajtak az izmok az arcomban, ugyhogy nem probaltam. Sima huzasnal gusztustalan iz van, ez osszevarrva.

A forrosag, ha gyulladas lenne, fajna, dagadna, nedvedzene. Szerintem csak nagy dolog tortent es oda is figyelsz. Vagy a varrat. Az en varratom hagyomanyos volt, ha felszivodik, talan az jobban kolcsonhat.

Ne piszkald a nyelveddel inkabb.

2023. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!