Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás helyére mit rakott a...

Encs19 kérdése:

Foghúzás helyére mit rakott a doki?

Figyelt kérdés
A foghúzás után a doki rakott rakott valamilyen sötét szinű cuccot a húzott fog helyére. Valami olyasmit mondott hogy nem nagyon vérzett a seb ezért rakja be. Az mi lehet és mikor szedhetem ki onnan?

2023. aug. 2. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:

vatta? varrat amit magatol oldodik fel? ha nem mondott semmit ki ne szedd!!!

ha most ott sötetet latsz az a verrög es ott kell hogy maradjon ugy forr be a seb.


<<fogorvos az apam

2023. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem varták be. A 14-est szedték ki, tegnap pedig a 24-est (ha ez segit). Ha esetleg jódos vatta akkor is hadjam ott és felszivodik? De egyébként igen ilyen sötét, viszont tegnap a másik fogamnál egyátalán nem láttam vérrögöt.
2023. aug. 2. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Lett varrva?

Egyébként vérzéscsillapító anyagot rakhatott bele és olyat, ami felszívódik. Bár általában bevarrják...

2023. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy nem varrták. Biztos, hogy nem vatta. Vattát nem raknak sebbe és engednek el.
2023. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De... Fogorvosi szivacsot szoktak. Az nem szivja ugy meg magat. Vatta alatt nem azt ertettem amit a dm-ben vesznek a csajok
2023. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kollagén szivacsot rakott bele, ami stabilizálja a vérzést, segítheti a gyógyulást. Ne piszkáld ki, magától felszívódik.
2023. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogászati asszisztens vagyok. Legyszi, ha valami nem világos, kérdezzétek! Igyekszünk mindig mindent elmondani, de a fogászati team is tud hibázni. Mi több százszor, vagy ezerszer elmondjuk az alapokat, megeshet, hogy 1x kimarad, és valami nem egyértelmű. Ilyenkor nagyon fontos, hogy kérdezzétek rá! Sokszor nagyon sok múlik 1-1 apró infómorzsán is. Ezért vagyunk ott, hogy segítsünk. Ha utólag jut eszetekbe valami, akkor hívjatok fel! Ne neten nyomozzatok, mert sokan nagy butaságokat írnak össze. Én is csak tippelni tudok, azt gondolom, hogy egy Spongostan nevű anyagot tett be, amit nem kell kiszedni. Vatta semmiképp sem, amire itt gondolnak páran, az a jódos gézcsík, de nem gondolnám, hogy itt erről lenne szó. Illetve van még 1-2 lehetőség, ahány rendelő, annyi szokás. Inkább hívd fel a rendelőt, ahol voltál.
2023. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!