Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sürgősségi fogászat?

Sürgősségi fogászat?

Figyelt kérdés
Kb 15 perce kiesett a tömésem, nemtudom hogy ez a gyökértömés volt e de elég nagy, és szerencsére nem fáj de elég nagy a lyuk. Falun élek és heti egyszer van fogászat, következő héten szerdán. Budapestre van kiírva a hozzám tartozó fogászat ha itt nincs, de az nekem 3 óra út, a legközelebbi fogászati ügyelet szintén 90 km. Esetleg a közeli városba próbáljam meg szerintetek holnap reggel? Vagy elküldenek majd hogy nem oda tartozom?
2023. okt. 19. 22:24
 1/6 anonim válasza:
Nem fognak elküldeni sehonnan, mert az ilyen fogászatok, akik bármikor el tudnak látni, azok általában magánrendelők, szóval drága lesz. Nem írtad hol laksz, de lehet közelebb is van rendelő. Megyeszékhelyeken is szokott lenni
2023. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a megyeszékhely van 90kmre. Van 30kmre a közeli városban egy kórház és ott egy fogászat. Az nem magán, nemtudom hogy oda mehetek e. Ha ugyanebbe a városba felkeresnék egy magánt hogy bizony nekem sürgős akkor mennyivel számolhatok? Hogyha csak tömni kell
2023. okt. 19. 22:48
 3/6 anonim válasza:
Kórházban szerintem nincs 24 órás fogászat, vagyis most biztos, hogy hiába mennél, de a maszekok se szoktak ügyelni, max ha ott is lakik. Székesfehérvári ügyeletről tudok, ott 28 ezer egy tömés, míg az én maszek dokim rendelési időben 16-ezerért csinálja.
2023. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megvárom a holnapot, nem fáj így ez nem okoz gondot, csak nem tudom hogy mennyire lenne sürgős kezelni a fog szempontjából. Mindenesetre holnal reggel biztosan intézkedem
2023. okt. 19. 23:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2023. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A közeli városban mind a 4 magánrendelőt felhívtam, keddig egyik sem tud fogadni, sztk-s pedig szimplán nincsen keddig. Tehát várok azthiszem
2023. okt. 20. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!