Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez így normális?5 napja...

Ez így normális?5 napja húzták ki a fogamat, azóta fel van dagadva az arcom és nagyon fáj a helye meg már az arcom többi része is, péntek óta szedek antibiotikumot is de eddig semmi változás,

Figyelt kérdés
rengeteg fájdalomcsillapítót beszedtem már csak azzal bírom nagyjából elviselni a fájdalmat.Mikor kellene hatnia az antibiotikumnak?
2023. nov. 19. 04:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én bemennék az ügyeletre.
2023. nov. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem mikor kihúzták kb két hónapja egy hétig ugyanez volt a tunetem flektor volt a napi 5 étkezésem, volt hogy már víz nélkül Vettem be… tarts ki nekem egy hétig tartott ez a borzalmas duzzadt fájdalmas állapot. Pedig ismerősök nekem is aztmondtak 2 nap múlva olyan leszek mintha mi sem történt volna… Ne piszkáld a nyelveddel a helyet mert kiszeded onnan azt a védő genny réteget az meg eleg baj.

Kitartást!

2023. nov. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mennék ügyeletre. Ott valamit nagyon elszúrt aki kihúzta... Nekem is húzták már ki. Másnap semmi bajom nem volt, szinte fájdalom nélkül gyógyult az egész...
2023. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!