Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap voltam fogorvosnál...

Tegnap voltam fogorvosnál kontrollon, ill. fogkőeltávolításon, viszont este nem mostam fogat, mert elaludtam. Nem lett ettől baja a fogaimnak? Illetve egy kicsit érzékenynek éreztem ma a fogaimat a hideg vízre. Ez elmúlik?

Figyelt kérdés

nov. 22. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes volt fogkőleszedést csináltatni, ha ez rendszeres.
nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Évente kétszer járok. Azt mondta a fogdokim, hogy rendben vannak a fogaim. Annyira dühít, hogy aztán este kimaradt a fogmosás, pedig még előtte ettem is. Plusz ez, hogy a hidegre most egy kicsikét furán reagál. Lehet, hogy amiatt, mert az ínyem egy kissé meg lett irritálva? Vagy nem lehet, hogy az a fogkőeltávolító fúró kárt tett benne?
nov. 22. 21:13
 3/7 A kérdező kommentje:
...mármint a fogaimban.
nov. 22. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fogkő alatti területnek új, hogy szabadba került. Plusz az ínyed is bolygatva lett. Pár napig normális. Ha 1x kimarad a fogmosás, semmi bajod nem lesz, csak a legtöbbeknek nem 1x marad ki.
nov. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan egyetlen kimaradt fogmosás miatt drámázol?


Fogkőleszedés (meg általában bármilyen beavatkozás) után meg természetes, hogy egy darabig érzékenyebbek a fogak. Ha állandósul az érzékenység, akkor kezdj gyanakodni.

nov. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)
nov. 24. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Meglett irritalva, nekem kb 1 hetig erzekeny ilynkor, aztan szepen elmulik
nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!