Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül most egy...

Mennyibe kerül most egy fogszabályzó, ha 18 éves elmúltam?

Figyelt kérdés

Így vidékre gondoltam, mert nyílván Pesten, nagyvárosokban sokkal drágább.

De pl ilyen Vas megye környékén mennyibe kerülne összbe kb.? Semmi támogatás nélkül egészséges fogakkal, bölcsességfogaknak pedig van hely kiszedni sem kell



dec. 4. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kerdesed kb a mennyibe kerül egy cipő kategória. A fogorvos egyedi árajánlatot tesz a te egyedi fogaidra.
dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A hagyományos fogszabalyzóra gondolok.

Nem az ilyen láthatatlan meg nem tudom milyenek vannak már amik 1 fogívre 200-300k minimum.

dec. 4. 10:01
 3/7 A kérdező kommentje:

1

Igazaból csak a hézagot kell eltűnteni a többi fogam szép egyenes, nem lyukas tehát semmi bajuk. Csak a metszőim között van hézag

Ilyen 200k-ból meglehet?

dec. 4. 10:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kérdezni, hogy milyen fizetési lehetőségek vannak?
dec. 4. 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bakker.... Komolyan elmultal 18 eves? Felmérések a fogorvost és ott festészet neki ezeket q kérdéseket. O látja mit kell csinálni és az kb mennyibe fog kerülni. Azt is csak ö tudja, milyen fizetési módokat fogad el
dec. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy mit és hogyan kell csinálni a fogaidal azt a fogorvos dönti el. Az árat és a fizetési lehetőségeket szintén Ne itt kérdezgess, keress fel egy fogszabályzós szakorvost.
dec. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Ha Budapest mégis belefér, én tudok egy nagyon jó fogászatot, ahol most kedvezményes is. Írj! :)
jan. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!