Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy a Corsodil...

Normális, hogy a Corsodil teljesen szétmarta a nyelvem hegyét? Más is járt így?

Figyelt kérdés

Ínyproblémára ajanlotta a háziorvos (nem látott rajta semmit, de én éreztem, hogy fáj néha, és fogmosáskor sokszor vérzik is), 12.23. óta használom, de azóta folyamatosan érzéketlen a nyelvem hegye, mintha megégettem volna.

Reggel-este használom az utasítás szerint, és mire picit kezd helyrejönni, következik az újabb öblögetés.

Egyébként úgy érzem, hogy használ, de a nyelvem olyan szinten csípte szét, hogy azon gondolkodom, hogy inkább abbahagyom.

Mit csinálok rosszul?



dec. 26. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem csinálsz rosszul. Sajnos a Corsodil nem mindenkinek válik be. Nekem is ajánlotta a fogorvos, használtam is. Viszont a páromnak nem vált be, mert neki egy helyen el színezte a fogát sajnos.
dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem
dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Oral B Pro Repair fogkrémtől nekem begyulladt a nyelvem, inyem 2 hét után… propilén glikol van benne ami nagyon allergén

Meg egy sor más dolog

dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!