Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Január 3. àn(szerdán) este...

Sz.D.90 kérdése:

Január 3. àn(szerdán) este 17:30- kor volt egy alsó bölcsessègfog műtétem ès màsnap(ma) ahogy felkeltem mèg mindig el volt zsibbadva az àllam ès az alsó ajkam.Azóta is el van zsibbadva .Járt màr így valaki ? Mikor múlt el végleg? 27 órája tart

Figyelt kérdés

Ma vissza mentem a dokihoz kaptam szteroid injekciót ami nem mellesleg baromi fájdalmas volt feszített az arcomat.

Millgammàt kell szednem 3x1et ,1 hónapig azt mondta.

De nem tudta megmondani hogy mikor fog ez elmulni vagy mire szàmíthatok.



#Nem múlik a zsibbadàs #Ideg kàrosodàs
jan. 4. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Idegsérülés, nem tudni magától javul-e
jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
volt egy csaj ,aki videóban ugyanerről mesélt tiktokon,neki még azóta is megvan a probléma, pedig a millgammát is szedi,de változatlan ..:( azért hátha neked javul,jobbulást!
jan. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Magyarul leirom, elvágta a fogorvos az arc idegedet vagy az injekciótól megsérült!

Nem állnak helyre az idegsérülések egykönnyen!


Van valami azóta?

jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is felhívta a figyelmemet a fogorvos. Nekem február 5-én lesz a műtétem, mind a négyet kiveszik😢 Azt mondta legrosszabb esetben két hónapig is eltarthat. Drukkolok neked, hogy hamar elmùljon!!
jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fogtunder ***** válasza:
Szia! Hogy vagy azóta? Pontosan mit érzékelsz? Zsugorodott a terület kiterjedése azóta, ilketve változott azóta az érzékelés? B12, B-vitamin komplex, türelem, remény! Tornáztathatod is a területet.
jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!