Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi történhet ha nem szedetem...

Mi történhet ha nem szedetem ki a bölcsességfogaimat?

Figyelt kérdés
A felső kettő kint van, az alsók még nem, de az egyik próbál már előtörni. Tudom, hogy eltolthatja a fogsoromat, ùjra és ùjra begyulladhat (azt már eddig is átvészeltem). Viszont annyira félek a műtéttől, hogy még ezek a kellemetlenségek is sokkal kisebbnek tűnnek a műtét borzalmainál.

jan. 24. 08:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem kötelező az altatás, de akkor végig kell harcolnod a folyamatot mert nem tudod hogy meddig lesznek a szádban és mit csinálnak. Csak érzéstelenítő lesz benned.
jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem kötelező az altatás, de én ezt ébren az életbe nem bírom ki. Tudom sokan kibírják, de nem vagyunk egyformák, és ez rendben van. Én biztos, hogy azon nyomban ájjulnék el.

A fogaim jó állapotúak, nincs lyukas fogam, a családban sem jellemzőek senkire a rossz fogak. Sőt..A fogorvosok szerintem így alapvetően mondják, hogy nincs hely, ki kell húzni a bölcsességfogat, mert nekik persze ez a legkönnyebb.

jan. 24. 13:20
 13/13 anonim ***** válasza:
Kibírod, csak az erőd megy ki. Ha nem kocsival vagy, alig tudsz hazavánszorogni. Amikor meg kimegy az érzéstelenítő, megőrülsz a fájdalomtól. Amúgy a beavatkozás mértékétől függ hogy mennyire lesz kellemetlen a műtét. Időben és intenzitásában is van különbség. Nekem kemény volt.
jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!