Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökértömést-végleges gyökértö...

Gyökértömést-végleges gyökértömést lehet tenni úgy egy gökérkezelt fogban, hogy még panaszos? már 3 szor ki van takarítva nincs benne semmi, mikroszkóppal se látnak semmit..most az orvos véglegesre akarja tömni,hogy majd azalatt megnyugszik...

Figyelt kérdés
jan. 24. 19:50
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
le van igen... egy elég komoly ideiglenes tömés van rajta. ki sem tudnám piszkálni... szerinted menny kezelésre van még szükség?és van még remény, hogy 3 után sem elég jó a fogam?érdemes még tisztogatni?
jan. 24. 20:39
 12/32 anonim ***** válasza:
71%

Még nem lenne szabad véglegesen betömni, nem gyógyult meg. Legfeljebb nem látszik, hogy hol a baj, de van.

Vajon garanciában vállalja, az újabb feltárást/kezelést, ha pár nap múlva begyullad?

jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

ugye van olyan, hogy nem látszik..de csak van még benne valami...

olyan mintha nem hinnének nekem:(


hat azt nem tudom, hogy vállalja az ujabb feltárást:(

pedig ez nagyon nagyon drága kezelés volt

jan. 24. 20:46
 14/32 anonim ***** válasza:
71%

Addig kell kezelni, amíg panaszmentes nem lesz. Esetleg megröntgenezni közben, hogy mi van, vagy változtatni a kezelésen. Persze, hogy érdemes, 3 tisztogatás az nem elég.

Amikor tisztítja, megszagolja azt amit kihúz belőle? Mert az egy komoly információ lenne az esetleges gyulladásről.

jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
szerintem nem szagolnak meg semmit....de nem látom, mert én fekszek rajtam szemüveg van és az orvos felettem mikroszkóppal... elég komoly protokollokat csinálnak...de szerintem is lehet olyan hogy nem látják mi van még ott....hiába mikroszkóp... biztosan vannak olyan melléküregek amik nem látszanak még mikroszkóppal sem?
jan. 24. 21:03
 16/32 A kérdező kommentje:
ezt a szagolgatást még sosem hallottam?van ilyen??
jan. 24. 21:04
 17/32 anonim ***** válasza:
71%
Pedig szokták megszagolni, pontosan azért, mert ha sehol semmi nem látszik, szaga azért van a gyulladásnak. Tehát kétféleképpen is meg szoktak győződni arról, hogy minden rendben, mehet a végleges tömés.
jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
elhiszem neked..de még sosem hallottam ezt...esetleg nem lehet, hogy azért nem szagolták meg nekem ,mer tnekem steril gyulladásban volt és túlterheléstől halt el nem szuvasodástól?
jan. 24. 21:25
 19/32 anonim ***** válasza:
71%
Elvileg olyan is lehet hogy nem talált meg minden gyökért és azért is fájhat...Egy jól gyökérkezelt fognál nincs már fájdalom hiszen kivan idegelve! Valahol van még benne ideg, érdemes lenne egy röntgent csinálni...Ha pedig az sem mutat semmit és továbbra is fáj akkor ki kell húzatni a francba..
jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

ct-n nézte..elvileg egy egy gyökerű alsó 5 fog..gondolom mikroszkópon csak látják az összes gyökércsatornát?

eleinte jó is, de aztán ahogy telnek a napok visszajön a fájdalom... tehát nekem nem bír ki egy hetet..mintha az a sok gyógyszer benne csak pár napig tartana..hogy lehet ilyen:(

jan. 24. 21:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!