Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem veszik fel a telefont,...

Nem veszik fel a telefont, ezért nem tudok időpontot kérni fogszabályzásra?

Figyelt kérdés
Nemsokára 18 leszek (9hónap), és most nyögte be a sulis fogorvos, hogy kéne fogszabályzó, viszont maszekba irreálisan drága, nem várom el, hogy kifizessék a szüleim. Kaptam egy telefonszámot a fogorvostól, amit fel is hívtam, ott le lettem hülyézve, hogy nem is ehhez a fogászathoz tartozok. Utána a Sote egy másik fogászatára kaptam egy telefonszámot, amit az elmúlt hétekben napi 3x próbáltunk hívni, de semmi. Mi tévő legyek?

febr. 19. 22:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Hetekben*, egyébként Pest-megyéről van szó, a fogászat értelemszerűen Pesten van
febr. 19. 22:32
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Sajnos manapság ez így működik..(szemét rendszer)

Ha személyesen próbàlnàl bemenni?

Az többre visz, nekem elhiheted.

febr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen, 5 éve vidéken is ilyen volt, sokat kellett felhivnok, mire felvettek
febr. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek: ez a vonat már elment. Ha 9 hónap múlva töltöd a 18-at, az azt jelenti, hogy addig minimum el kell kezdeni a teljes kezelést - mivel a támogatás úgy szól, hogy 18 éves kor után, ha középiskolai jogviszonyod van, akkor a megkezdett kezelés folytatható. Nálunk olyan 4 hónap a várólista (ez nem is sok!), ekkor csak egy első vizsgálatos időpont van, mire onnan felkerül a fogszabályzó (megjönnek a röntgenek, a minták, felállítjuk a diagnózist és a kezelési tervet) további 2-3 hónap telik el.

Persze ettől függetlenül érdemes próbálkozni, hiszen nyilván nem mindegy, hogy 200ezret vagy 600-at fizetsz érte, de akkor tessék odamenni személyesen. Esetleg utána kérdezni fb csoportokban, hogy nincs-e valami időintervallum, amikor a telefonos időpontegyeztetéssel foglalkoznak, sok helyen nem önmagában rendelési időben veszik fel, hanem van konkrét nap külön erre, hogy ne csörögjön folyamatosan a telefon.

febr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!