Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Zalaegerszegen Iván implantoló...

Zalaegerszegen Iván implantológián megéri implantátumot csináltatni?

Figyelt kérdés
Nézegettem az árlistájukat 3s úgy számoltqm hogy kb 500e lenne egy fog mindennel együt (bár lehet hogy valanit nem jól néztem) csak a csavar 250 viszont 10 év garnciát adnak, érdemes it csináltatni vagy van olcsóbb lehetöség? Néhányan itt azt irták hogy egy fog 200e körül áll meg, mégid hol?
márc. 1. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem all meg 200-nal, 5 eve talan meg megvolt annyibol de mostanara biztosan nem, foleg ha nem a leheto legolcsobb implantot es.koronat valasztod. Attol is fugg hova kell tenni, elore altalaban cirkonia koronat tesznek mert sokkal szebb, orlofogakra femkeramiat (ez az olcsobb).
márc. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jelen árakkal nem vagyok tisztában, de Iván dokit csak ajánlani tudom. Érti a dolgát.
ápr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mennyi volt neked az implant?
ápr. 14. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!