Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit rakjak ideiglenesen felső...

Mit rakjak ideiglenesen felső 2 kis metszőfog közé hogy mehessek emberek közé meg tudjak beszélni?

Figyelt kérdés
csak ez a két fogam van
márc. 7. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mindenkinek fel fog tűnni, hogy nincs ott semmit, sem ott, sem hátrébb, úgyhogy felesleges bármit is odatenni.
márc. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szoktak ideiglenes pótlást adni, amíg elkészül a rendes.

Én nem mennék olyan fogorvoshoz, aki nem figyel ilyenre.

márc. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de hogy tudnak ideiglenest adni amíg nem gyógyul be az íny
márc. 7. 10:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy vesznek lenyomatot, és elkészül egy kicsi, kivehető pótlás. Arra jó, hogy legyen ott valami. De ezt megkérdezgetetted volna a fogorvosodtól is, amikor kihúzattad a fogaid, mert így látatlanba nem tudom, hogy milyen választ vársz, elvégre nem mi fogjuk neked ezt elkészíteni.
márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3: lehet úgy is. Kivehetőt tudnak ilyenkor csinálni. Ha pár napra, egy hétre kell csak, akkor valami gipsz féléből, azzal nem is lehet rendesen enni, pl. keménybe harapni, de legalább lehet normálisan emberek közé menni. Ha hosszabb időre kell, pl. ha beültetés után kell hónapokat várni, akkor rendes kivehető fogpótlást vagy fogsort csinálnak.
márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves 5! A válaszomat fogorvosként írtam, és nem, semmit nem csinálunk “gipszféléből”, a mintát leszámítva, amire a pótlás elkészül. A válaszomban egy kicsi, kivehető pótlásra, ún. klipszre utaltam, mivel a kedves kérdező nem tért ki semmi egyébre sem, leszámítva, hogy emberek közé szeretne menni ÉS friss húzás sebe van, így ez a legvalószínűbb módszer. Nem látom értelmét kitèrni olyan egyéb lehetőségekre, amelyek feltételeinek meglétére még csak nem is utalt a kérdező.
márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6: És? Nem neked írtam, vagy nem a te hozzászólásodra reagáltam.

A kérdezőnek írtam, hogy vannak lehetőségek.

márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta a fogorvos hogy nem tartja meg a klipszet ez a két kis metszőfog pedig kértem hogy adjon
márc. 7. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!