Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy korona?

Mennyibe kerül egy korona?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos az alsó 6.fogaimból kiesett a tömés, valószínüleg korona kell majd rá( várom a fogorvoshoz az időpontot) nagyjából mennyibe kerül sztk.s rendelőben a korona / tudom hogy ez nem támogatott beavatkozás/ valamint a felső 4. Fog a jobb oldalon hiányzik, oda implantot szeretnék, annak nagyjából mennyi az ára?

Előre is köszönöm a válaszokat


márc. 14. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mindenhol egyéni és egyáltalán nem mindegy az sem, milyen anyagból készül a korona. 40-től 80 ezerig nagyjából bármi szóba jöhet. Implantra olyan 170-300ezer.
márc. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolom itt nem számít,higy nem magàn orvos, mert a fogtechnikust ki kell fizetni
márc. 14. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel koronára csak nagyon limitált esetben jár támogatás (pl 62 év felett, 18 év alatt, akkor is csak orvosi indokkal), ezért mindenképpen az orvos magán árai szerint alakulnak a költségek.
márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
TB elvileg a pótlást nem fizeti. Nekem 2 éve kellett pótolni, egyik esetben a körzeti orvoshoz mentem, ott 60+ ezer volt, aztán a másiknál magánba egy másik orvoshoz ott csak 48 körül volt. Szóval elég nagy különbségek vannak és nem feltétlen ott olcsóbb ahol gondolná az ember.
márc. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!