Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy glorysmile fogkrémet, aminek állítólag szép, fehérré teszi a fogaimat. Az eredetit rendeltem, kipróbáltam, és nem javult semmi. Lehet ez csak egy átverés, de a reklámok mást mutatnak, és gondoltam rá hogy valamit rosszul csinálok. A fogkefémre kettőt nyomtam és megmostam a fogam, majd kiöblítettem. Valamit lehet elfelejtettem.

#fog #fogkrém #glorysmile
márc. 24. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A reklámok is csúsztathatnak, másrészt egy alkalom után nem várhatsz el semmitől drasztikus hatást. Lehet hogy kúraszerűen vagy folyamatosan kell használni, és majd idővel (pár hét, hónap) látható valamilyen változás. Ha csak ennyin múlna, hogy egyszer fogat mosol egy csodaszerrel, és tíz árnyalatot fehérednek a fogaid, akkor csak ilyen emberekkel találkoznál.

Az is lehet, hogy átbaszás az egész.

Az is lehet, hogy te valami fehérítő szettnek csak egy részét vetted meg, mert ilyen márkanév alatt vásárolható fehérítés utáni fogkrém, amit nyilván meg kell, hogy előzzön egy mesterséges fogfehérítési kezelés is egy géppel.

márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a hatásokat a reklámmal ellentétben kb. 3 hónap használat után fogod észrevenni. És mivel fokozatosan változnak az árnyalatok, észre sem fogod venni a különbséget. Javaslom két hetente készítsd egy fotót a fogaidról ugyanabban a megvilágításban, napszakban, szögben.
márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fehérítő fogkrém olyan értelemben, ahogy te gondolod egyáltalán nem létezik. Ami a fogad alapszínét változtatja meg, az csak és kizárólag professzionális rendelői termékekkel, például lézeres fogfehérítéssel, vagy otthoni sínes megoldással érhető el. A fehérítő fogkrémek többféle elven működnek: valamibe több szemcseanyag kerül, ami arra hivatott, hogy a fogaid felületén lerakódott elszíneződés (kávé, tea, cigi) jobban lejöjjön. Van olyan termék, ami optikai csalódással éri el a hatást: szenet, vagy egyéb színező anyagot tesznek bele, amitől a fogkrém sötétkék vagy fekete lesz és a kontraszt miatt úgy tűnik neked fogmosás után, hogy világosabb, pedig valójában nem.
márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
márc. 24. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!