Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez fogbélelhalás lenne vagy...

Ez fogbélelhalás lenne vagy valami más? Hogyan lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés

Ma reggel arra ébredtem, hogy a balfelső metszőfogam (amit 2 hónapja tömtek) fájni kezd ha hozzáérek nyelvvel, ujjal stb. Picit olyan mintha "nagyobb" is lenne, illetve egy kicsit szürkés. Ha nem érek hozzá, akkor nem fáj, viszont így sztem enni sem tudok. Picit utanaolvastam és ez sztem fogbélelhalás, legalábbis a tünetek nagyon hasonlóak.

Szerintetek is az? Hogyan lehet ezt kezelni? Nem biztos, hogy most az ünnepek miatt eltudok menni a magánfogorvosomhoz, viszont jövőhét pénteken mennék. Addig hogy bírjam ki? Lehet súlyosabb a dolog?



márc. 28. 07:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyökèrkezelèst kell csinàlni, muszàly dokihoz menned, ha nem akarsz szenvedni, sajnos magàtòl nem lesz jobb.

Egy fogorvosi asszisztens

márc. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A baj az, hogy csak jövőhéten tudok menni, mert ezen a héten már nem rendel. A körzetihez meg nem megyek, mert nagyon rosszul kezeli a fogakat.

1 hét alatt lehet valami problémám ebből?

márc. 28. 10:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!