Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosok! Ezek megfelelő...

Fogorvosok! Ezek megfelelő fogkefék? Melyik a jobb a kettő közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



márc. 28. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Itt nincsenek fogorvosok.

És eltekintve ettől a ténytől, szerintem tök mindegy milyen fogkefével mosod a fogad, a lényeg az, hogy használd.

Nekem a kedvenc fogkefém az Aldis, az illik a legjobban a számba és a fogaimhoz, pedig rengeteget kipróbáltam.

márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Számomra hihetetlen, hogy sokan még mindig csak manuális fogkefét használnak, amikor a nyomába sem ér az elektromosnak.
márc. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudnál csinálni kérlek a fogkefe fejéről képet és feltölteni a képet?

Soft, Medium vagy Hard sörteerősségű a tiéd?

Most nem vagyok Aldi közelben, de lehet, hogy vkit meg tudok kérni, hogy bemenjen. De egy fénykép jó lenne, segítene, hogy nekem megfelelő-e.

márc. 28. 11:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen minimum 3000 sörtéjű soft vagy supersoft fogkefe jó. De a fő lényeg úgyis maga a fogmosás menete. Ha az nem jó, hiába van bármilyen menő fogkefed
márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ezt használom jelenleg: [link]

Van soft, medium és hard is, én a mediumot szoktam használni. Gyorsan kellett fogkefe és véletlenül találtam rá. Semmi csilli villi, nem állnak szét a sörtéi 3 fogmosás után. A lényeg a technikán van, nagyon jól el kell sajátítani a fogmosás lépéseit.

márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
márc. 28. 15:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!