Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ínyem miért van fel tolódva? ...

Ínyem miért van fel tolódva? És így mostanában egyre jobban ezzel mit tudnák kezdeni vagy mitől van?

Figyelt kérdés

ápr. 2. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ínyplasztikával többnyire orvosolható, ha csak nem ínysorvadásról. Nekem attól tolódott fel, hogy nagyon rányomtam a kefét.
ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fogíny ha feltolódik, lehet fogászati ok, fogorvos is megnézhetné, de ha csak átmeneti lehet c vitamin hiany, 2000mg/nap c vitamin pár hétig és meg kell várni, mi lesz.

A fogíny gyulladásra az én fogorvosom (ha pl vérzik is) az alapos fogmosast javasolja például.

Szerintem inkább vitaminhiány lehet a ludas, nem árt egy kis multivitamin pluszban.

A fogmosas szabályait pedig érdemes betartani, savas étel után legalább 1 óra telljen el a fogmosasig. (gyümölcs, alkohol)

Illetve az elektromos fogkefe jobb vagy a puhább sörtés, amivel finoman masszírozza az ember a fogak tövét

ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!