Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Visszafordítható a fogszuvasod...

Visszafordítható a fogszuvasodás? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Nem fog új fogzománcot növeszteni a tested, az a fog lyukas marad ha nem csinálják meg

ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A fog nem újjáépülő szövetekből áll.
ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen sajnos. Sőt, mielőbb kezeltetni kell fogorvossal mert minél többet vársz annál rosszabb lesz.
ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na jó, de nem lyukról van szó, hanem még nem lyukadt ki.


Nem kell tömni sem. Nemrég voltam orvosnál. Csak az a helyzet, hogy az a fog fáj. Ilyen barnás csíkot látok rajta, szóval megkezdődött a szuvasodás.


Mit lehetne tenni?

ápr. 7. 21:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az a nemrég, amikor fogorvosnál voltál?
ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hab barna, már nem. Nagyon kezdeti szakaszában állítólag igen, akkor még csak kifehéredés látszik a fogon. A barnaság elvileg fogkő is lehet. Bár ha orvos megerősítette, hogy szuvasodás és fáj is, nem értem, miért nem tömi be
ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem mondta az orvos, hogy szuvas. Csak én gondolom, mivel ha keményet rágok, akkor ott fáj. És mivel az a barna csík ott van, gondolom, hogy szuvas.


Egyébként az afelettit betömte. Gondolkodtam is, hogy esetleg az fáj, de most figyeltem rágásnál. Nem, ez az alsó fogam.


Szóval a barna csík a szuvasodás kezdete, ha jól értem. Hát mit lehet ezzel tenni?

ápr. 7. 22:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Létezik terápiás barázdazárás. Kérdezz rá!
ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te nem vagy fogorvos. Egyáltalán nem biztos, hogy szuvasodás. A felszínes szuvasodás nem fáj. Nem vagy szorongó véletlenül?
ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!