Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkő ellen kinek milyen...

Fogkő ellen kinek milyen fogkrém illetve fogkefe vált be?

Figyelt kérdés
ápr. 10. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy házi praktikákkal nem lehet tökéletesen védekezni a fogkő kialakulása ellen?
ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már van fogköved azt már csak a fogorvos tudja leszedni, ebből a szempontból tökmingyed milyen fogkrémet és kefét használsz.
ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az rendben van hogy nincs házi praktika

De ha én most leszedetem akkor nem kellene hogy két hónap múlva újra legyen,erre keresek valami megoldást kinek mi segítet?

ápr. 10. 14:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a fogselyem. Naponta legalább egyszer.
ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Minél jobban eltávolítja a lepedéket, annál jobb. Ez leginkább attól függ, hogy mennyire alaposan sikálod meg.

Sajnos időnként fogorvoshoz kell menni, hogy leszedje.

A fogkő attól alakul ki, hogy a foglepedékbe ásványi anyagok épülnek be.

ápr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő fogmosás és fogselymezés napi kétszer. Az megelőzi a fogkövet.
ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónap után már ott volt a fogkő a leszedés után, egyszerűen nem mostam jól fogat. Mire mentem a félévkénti leszedésre már baromi csúnya volt. Aztán az egyik dentálhigiénikus megmutatta, hogyan kell helyesen mosni. Plusz naponta kétszer fogselyem, napi egyszer fogköz tisztító. Azóta évente elég fogkő leszedésre mennem, és klasszikusokkal kevesebbet kell leszedni.
ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!