Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés hány alkalom...

Gyökérkezelés hány alkalom volt nektek és volt olyan, hogy úgy tűnt, lezáható, aztán mégis elkezdett fájni, újra?

Figyelt kérdés

3. alkalommal mentem, első volt ugye amikor csatornatisztítás is volt, 2. alkalommal a tisztításnál 2x is belenyilallt, de azt mondta a doki, hogy ez normális. 3. alkalommal nem volt gond a tisztításnál, mondta, hogy következő alkalommal le is zárhatjuk...

De egyébként a 2-3. tisztítás között még alkalmanként sajgott a fog, ezt azzal magyarázta, hogy a fogbélben levő baktériumok miatt van, ezért tisztítjuk (mivel az már nem élő rész, a vérkeringés nem szállít baktériumölő "anyagot" oda, ezért kell helyileg az antibiotikum). És hogy jobb lesz minden alkalommal. De most rosszabb...és nem értem miért.


ápr. 21. 19:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Leginkább csak melegre volt érzékeny, levesekre leginkább. Olyan feszítő érzés volt benne. Gondoltam, hogy nincs kész, de mikroszkóp nélkül, a hagyományos technikákkal ennyit sikerült elérniük. Állítólag kb. a gyökerek harmadát. Aki először csinálta, ő annyit mondott, hogy ha érzékeny, akkor ne egyek forró leveseket.
ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!