Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen kedvező áron dolgozó...

Milyen kedvező áron dolgozó magán fogászatot ismertek Budapesten? Fogpótlásról lenne szó. A mindentment fogászattal kapcsolatban mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

#Budapest #ár #fogpótlás #Mindentment fogászat
ápr. 24. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam élpótláson és 4 nap múlva letört belőle egy kisebb darab. 40.000ft-ot fizettem. Volt idopontunk mégis vártunk kb 20 percet. Először rossz kezelőbe hívtak be, kb 5 perc után (mikor már a székbe ültem stb.) akkor esett le nekik hogy nem ott kéne lennem.(fél centit kellett pótolni)
ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ismerősök tapasztalatai alapján azt tudom tanácsolni, hogy ilyen komoly beavatkozásokhoz ne a legolcsóbb helyeket próbáld megkeresni. Éppen persze be is jöhet, de komoly fájdalmakat és szövődményeket is okozhatsz magadnak, és nem is biztos, hogy az örökre már jó marad. A végén az sem lesz olcsó.
ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azert a volt idopontunk, megis vartunk 20 percet az nagyon komolytalan szoveg, mivel atlagban hiaba szamol idovel az orvos, plane csak 20 perc, siman elofordul egy nem teljesen kiszamithato munkalatnal.
ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!