Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha régi fogimplant felületéről...

Ha régi fogimplant felületéről a fehér rész kezd letöredezni és látszik alatta a sötét fém, azt lehet javítani némi fehér tömőanyaggal?

Figyelt kérdés
Ezt javasolta most a normál, megtartó jellegű beavatkozásokat végző fogorvosom jobb híján. Tesz ez kárt az anyagban? Okozhat bármi bajt?

máj. 15. 16:40
 1/9 Katona Dius ***** válasza:
Ha a doki ezt javasolta, akkor csak nem hülyeség. Én is azt mondanám, miért ne? Olcsóbb is, mint egy új implant.
máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ő megtartó kezelésekre szakosodott, nyilván a sebész full új implantot javasolna súlyos százezrekért :)

Ezért bátorkodtam kérdezni, hogy esetleg valaki tapasztalt már ilyet.

máj. 15. 18:35
 3/9 Katona Dius ***** válasza:
Én úgy jártam, hogy az egyik első fogamletört, kaptam rá koronát. Másnapra letört a fele. Mondta a doki, hogy a fokgtachnikus, aki csinálta, szépen elcseszhette, amikor csinálta a koronát. Még garanciás volt szerencsére, így ingyen kicserélték, de ott le kellett csiszolni a fémig (a gyökérkezelt gyökérbe lett beleragasztva) és arra lett ráragasztva az új korona.
máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 petraa07 ***** válasza:
Maga az implanton elhelyezkedő korona borítása pattog le.Vagy cserélni kellene mag csak a koronát vagy van olyan megoldás, hogy van erre cpesiális tömőanyag szett ami csak erre való ( nem fogak betömésére) csak ezzel az a gond, hogy csak magán rendelőben szokott le ni, ha van. Igen van lehetőség a javítására, de nem időtálló megoldás. :)
máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 petraa07 ***** válasza:
Speciális*
máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm petraa07!!!! KÖSZÖNÖM! Utánajárok!!!!
máj. 17. 04:53
 7/9 petraa07 ***** válasza:
Szívesen :)
máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elnézést petraa07, mi az anyag neve, hogy potnosan kérdezhessek?
máj. 23. 10:22
 9/9 petraa07 ***** válasza:
Elég ha ezt így elmondja hogy mi a probléma. Tudni fogják mit kell tenni. ( speciális kondicionáló anyag és kompozit kell hozzá)
máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!