Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy év után is fáj még a...

Egy év után is fáj még a tömés, mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
Egy éve betömték egy fogamat, ami nem fájt nem is éreztem, hogy lyukas de rutin ellenőrzés közben megtalálta az orvos. Azóta nem tudok azon az oldalon rágni. Először túl magas volt, egy másik orvoshoz elmentem, aki lereszelt belőle akkor egy kicsit jobb lett de közben pont akkor be volt gyulladva az ínyem szóval amikor tovább fájt akkor elküldtek, hogy ez az íny gyulladás miatt van, öblögessek. Mondom oké, öblögettem. Az íny gyulladás elmúlt, de rágni továbbra se tudok azon az oldalon és már nagyon unom a dolgokat. Próbálok megint visszamenni fogorvoshoz, de unom, hogy mindenkinek az a megoldása, hogy túl magas a tömés (pedig összeszorítva a fogam egyáltalán nem fáj). Mi más verziók lehetnek? Volt valakinek hasonló és mi volt a megoldás?
máj. 16. 10:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Simán lehet túl magas tömés miatt fájdalom. :) Főleg hogy a leírásod alapján ez lehet
máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!