Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen koronát válasszak a...

Milyen koronát válasszak a fogaimra oldalsók és front fogak esetében?

Figyelt kérdés
Cirkónium vagy fémkerámia lehetőség van. Cirkóniumot szeretnék, de nem javasolják, mert az inkább első fogakra jó. Nekem pedig hidak lesznek, ezért gondolom nem lehet külön választani. Viszont én fémet nem szeretnék, a fekete körvonal és egyéb okok miatt.
máj. 20. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés?
máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy kinek mi a tapasztalata ezekkel a fajta koronákkal?
máj. 20. 16:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Illetve hogy miért nem ajánlják oldalsó fog korona pótlásként a cirkont, annyival gyengébb lenne? Vagy könnyen letörik?
máj. 20. 16:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Az ára viszont mégis több. Szóval nem értem az egészet. :D
máj. 20. 16:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Élethűbb és azért plusz 30k?
máj. 20. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, jobban ki lehet hozni belőle az egyénre jellemző struktúrákat, felületi jellegzetességeket, de ennek nyilván akkor van jelentősége, ha mellette saját fogad van, amire nem kerül korona.

Nem törik jobban, éppen ellenkezőleg: brutál kemény és ha alul nem ugyanaz a cirkon híd lesz, úgy szétrágcsálod vele a saját fogaid, mint a huzat. Ha faltól falig híd van tervben, akkor tényleg nem biztos, hogy érdemes ezt a cirkon dolgoz erőltetni, meg lehet azt úgy csinálni, hogy ne látszódjon szürkés szegély.

máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!