Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mire számíthatok holnap?

Mire számíthatok holnap?

Figyelt kérdés
A hátsó fogaim egyike kb 3 hónappal ezelőtt elkezdett fájni. Nem egetrengetően, de azért kellemetlen volt. Hidegre is érzékeny volt. Ez így volt egy darabig, nem is nagyon mertem rágni azon a felén. A fogorvosom sajnos csak holnapra tudott adni időpontot, de természetesen már sokkal előbb kértem (csak szabin volt). Viszont az utóbbi pár hétben ez teljesen megszűnt. Nem fáj, nem érzékeny, bármit tudok vele enni. Én egyébként először gyökérkezelésre gondoltam, hiszen érzékeny volt és fájt, viszont így, hogy már semmi baja sincs nem tudom mitvő legyek. Mindenképp persze elmegyek holnap, ha már ennyit vártam, viszont érdekelne hogy ilyen esetben is szükséges a gyökérkezelés?

máj. 22. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Fogröntgen mindent megmutat. Az alapján fog kezelni.
máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem fáj felesleges a gyokerkezeles. Akkor kell gyokerkezelni ha fáj, nem szűnik meg, és nem a szuvasság okozza.
máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szükséges, nem fogja gyökérkezelni. Lehet, hogy csak simán betömi. Bízd rá, ő tudja majd, nem mi itt.
máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!