Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van vagy lesz valakinek belsö...

Van vagy lesz valakinek belsö fogszabályzoja? Ajánlanátok légyszives orvost. Ha lehet ne nagyon drágát. Köszönöm 13/L

Figyelt kérdés
belsö fogszabályzot szeretnék felrakatni leginkább csak hézagosak a fogaim nm álnak ösze visza.Tudnátok esetleg olcso belsö fogszabályozot csinálo orvost ajánlani? és akinek volt szerintetek milyen?
2010. nov. 21. 12:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18 alatt ingyenes a fogászat, de ugye ebbe nem tartozik bele a fogszabályzó... több százezres tétel lesz "olcsón" is. melyik városban élsz?-úgy talán tudnánk is ajánalni vkit...
2010. nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Pesten élek.Szentendrei fogorvosi rendelöhöz tartozok.ott csinálnak 20 ezerért külsöt de azt nagyon nem szeretnék.de olvastam olyat hogy belsö fogszabályzo 26ezerért volt valakinek.
2010. nov. 21. 12:21
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

Belső tuti nem volt 26-ért.

Azzal 1 millió alatt ne számolj.

2010. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Pedig annyira szerettem volna.:(

2010. nov. 21. 12:27
 5/18 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. pécsett élek, pestit sajnos nem tudok ajánlani. 1 millió nem lesz, mivel 18 alatti vagy. google-ba írd be, h belső fogszabályzó szentendre. elvileg kidobja azokat a magán! rendelőket, amik ilyennel is foglalkoznak. magamnak néztem ilyet, nekem -felnőttként- lenne 500 ezer körül.
2010. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18 év alatt 80%-os kedvezmény kapsz.De a belső fogszabályozás,au luxusnak minősül,azt nem támogatja a TB!Magánnál,meg simán lehet 1 millió.Mivel 5-600.000Ft a készülék,és az aktiválás meg 10-12.000Ft,a levétel: 50.000Ft átlagban,utána a retenciós éjszakai késuülék,ami megint egy 100.000Ft körül.Inkább válaszd a küldő,támogatottat :)
2010. nov. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hézagos fogra alapból nem jó.Kis elmozdulásokat javít.
2010. nov. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Utolsó kettő vagyok:)


[link]


Látod,ők megtehetnék,hogy drága,"láthatatlan "készüléket vesznek,de nem:) Bátran vállalják:) Ne izgulj ezen!:)

Nagyon sok ember örömmel felvenné még most,de nincs rá pénzük:) Szóval viseld bátran:)

2010. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

még eléggé félek töle.:)

2010. nov. 21. 12:46
 10/18 anonim ***** válasza:

:) A sok válaszolós vagyok.

Figyelj,én elmúltam 18,nekem nagyon sokba kerülne,de örömmel viselném:P Legyen az a szemed előtt,hogy olyan szép mosolyod lesz,mint a sztároknak:P

Később párválasztásnál,munkahely választásnál,nagyon nagy előny:P egy szép fogsor:))

Nekem még kicsit spórolnom kell,de lesz:) kb 22 éves leszek,és talán mikor diplomázok,még akkor is meglesz:) És?:D Bátran fogok mosolyogni:)Mert tudom,hogy csodaszép lesz utána:) Aki meg piszkál..nézd meg,hogy milyen csámpa a foga..

2010. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!