Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segítség, nagyon félek!...

Segítség, nagyon félek! Bátorítást kérek! Mit csináljak ha pánikolok a foghúzástól? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem sokan félünk tőle:P

De ne aggódj, a foghúzás tényleg pár másodperc, semmit sem fogsz érezni! Kapsz egy érzéstelenítőt, majd várni kell, és aztán behív. Ha úgy érzed, hogy nincs kellően elérzéstelenítve, szólhatsz, és kapsz még egyet. Az orvos is azon van, hogy Neked semmiképp se fájjon! Tényleg rövid ideig tart, semmi az egész!

Sok szerencsét!

2010. nov. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:( Amúgy magán orvos... remélem emiatt is jobban vigyáz...
2010. nov. 29. 11:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megkértema dokit, hogy az egyik fülembe hadd tegyek fülhallgatót. Bekapcsoltam a kedvenc zenéim, halkan persze, meg csak az egyik fülembe, hogy halljam, ha mond valamit, de ez segített nem arra koncentrálni, hogy mi van. Próbáld ki!
2010. nov. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most beszéltem a dokival, ma fél 2-re vár:(
2010. nov. 29. 11:28
 5/12 A kérdező kommentje:
Itt vagyok:) Túl vagyok rajta:) Keményen leizzadt a doki:)) Fogkő daganat volt az ínyemen belül, emiatt vágtak is. . . Még most is nagyon vérzik. . . Bölcsesség fog volt ez is:) Tényleg nem fájt:)
2010. nov. 29. 17:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok :D
2010. nov. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ügyes voltál, büszkék vagyunk Rád!
2010. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jó reggelt:) Kemény estém volt. . . Nem sokat aludtam:( A vérzés úgy 8 körül megszűnt, ugyan is egy korty Royal Vodka(nem nyeltem le, utálom a vodkát. . . )összehúzta a sebet:) Kilenc körül már tudtam is enni pár falat kalácsot a másik oldalon. A doki szerint lehet enni, csak óvatosan, illetve egy hét ágy nyugalmat írt elő. Most jelenleg fáj az egész arcom, de már nyugodtabb vagyok:)

Nagyon köszönöm nektek:))

2010. nov. 30. 10:32
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Látod, semmi az egész:):) Gratulálunk:)
2010. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek:))
2010. dec. 3. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!