Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdemes elmenni gyökérkezelésr...

Érdemes elmenni gyökérkezelésre, amíg az íny be van gyulladva? Kaptam rá antibiotikumot, érdemes visszamenni dokihoz, vagy gyulladt ínynél úgysem tud csinálni semmit?

Figyelt kérdés
Kisőrlőfoggal van a gond, vagyis ez többalkalmas kezelés, nem? Mert most karácsony miatt nem tudok 2x visszamenni ugyanahhoz a dokihoz, most menjek holnap egyikhez, holnapután meg otthon a másikhoz? Vagy várjak január elejéig? Ja, ráadásul az otthoni dokim talán nem is lesz elérhető az ünnepek környékén, félig kezelt cuccal meg 2 hétig el lehet lenni?
2010. dec. 20. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes. A gennynek valahol távoznia kell a fogból. Karácsonyra feldagadt arccal akarsz maradni? Járjál másik fogorvoshoz, ha a tied nem érhető el.
2010. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak holnap leszek itt, otthon meg csak egy fogorvos van. Azt nem tudom, hogy elérhető lesz-e holnaapután(tól), de lehet, hogy nem. És akkor félig kezelt cucc két hétre...
2010. dec. 20. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem vagy egy hónapig volt félig kezelt a fogam, ideiglenes tömés volt benne, semmi gond nem volt vele. De szerintem az sem gond, ha két különböző fogorvoshoz mész.
2010. dec. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy mondd majd az orvosnak, hogy elmész, akkor ő meg fogja tudni mondani, hogy mi a pontos teendő.
2010. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!