Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit használhatok régóta tartó...

Mit használhatok régóta tartó fogínygyulládasra? (szájvíz nem használt)

Figyelt kérdés
Fontos, hogy ha már egy szendvicsbe harapok bele már akkor is megindul a vérzés, pedig szedek C-vitamint is. Ahogy írtam szájvizet próbáltam de nem használt (cordosyl). Az a baj hogy egy helyen fel van duzzadva, de más helyen is előfordul a vérzés.
2011. febr. 2. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy fogorvoshoz ez nem játék! Nekem a vademecum fogkrém segített érdemes azt is kipróbálni!
2011. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Próbáld meg a Parodontax fogkrémet. Nekem ez segít. Valamint öblögess naponta kamillával. Reggel és este egy kis pohár erős kamilla tea csodákat tud tenni.
2011. febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Persze a legfontosabb, hogy a fogorvos leszedje a fogköveket, mert azok fenntarthatnak makacs gyulladást.
2011. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, először fogorvoshoz menj, hogy megszűntesse a gyulladás legvalószínűbb okát, a fogkövet. Ezután érdemes pl. parodontax fogkrémet, fogselymet és mellé ugyanúgy a corsodyl szájvizet használni, amíg a gyulladás megszűnik.
2011. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ahogy tudok időpontot kérek a fogorvoshoz

2011. febr. 2. 13:29
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a fogorvosom adott homeopátiás cseppet,és ecsetelőt,pár nap alatt elmúlt az ínyvérzésem,de még mindig gyulladt az ínyem!
2011. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Való igaz nem kísérlatezni kell, hanem elmenni fogorvoshoz és megnézetni mitől van. Utána pedig érdemes rászokni a fogselyem használatára, az segít megelőzni.
2011. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Amikor vérzi,piros,duzzadt a fogíny az figyelmeztető jel,a gyulladás oka valószínűleg a fogkő,ami sajnos ínyalá szeret betelepedni ,ezt elkell távolítatni szakemberrel.A másik,hogy a tisztítást intenzívebbé kell tenni,ugyan is a szájban fordítva működik a dolog itt a vérzéssel ürűlnek a baktériumi,tehát ha intenzívebben mosod biztos jobban vérzik,de egy pár nap után csökkenni fog a vérzés.Szájöblítöt nem ajánlok sak ha leszedetted a fogköveidet utána egy pár napot lehet.
2011. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

ma voltam fogkőleszedésen,mert nekem is gyulladt a fogínyem. meridol szájvizet és parodontax fogkrémet használok, lassan, fokozatosan, de javulgat!:)

Egy kérdésem lenne,hogy mikor lehet enni fogkőleszedés után,mert épphogy munka után elmentem fogászatra, de már nagyon éhes vagyok, egész nap csak rohantam:S

2011. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem mondta a fogorvos,hogy nem ehetek fogkőeltávolítás után.
2011. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!