Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szolnokon fogorvost keresek!...

Szolnokon fogorvost keresek! SOS! Van Szolnoki fogorvos itt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy vacsora kozben az elso falatnal reccs a tomott fogam belso oldala (gyakorlatilag a fogamnak csak a kulso es a belso fele volt meg, a belseje tomes volt) letorott. Nem esett ki, mert a toresvonal az inyem ala er valoszinuleg, de ha osszezarom a szamat (raharapok), akkor nyomja az inyem es faj.

Mit csinaljak? Varjak hetfoig? Nincs Szolnokon fogorvosi ugyelet, csak napkozben 7-3ig elvileg.

Vagy talalok itt fogorvost aki tanacsot ad (esetleg fogad igy hetvegen este) vagy elmegyek pestre egy nonstop klinikara, vagy pedig nemtom...

Mindenesetre be vagyok szarva rendesen, nagyon felek, hogy begyullad, vagy valami...

Pls help!


2011. febr. 5. 19:26
 1/4 A kérdező kommentje:

Jah enni szilardat nem tudok, mert az kellemetlen, ha raharapok a fogamra...

Ehetek ilyenkor pl tejbegrizt?

2011. febr. 5. 19:45
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most már kihúzod valahogy holnapig, ha eddig nem mentél Pestre...Egyél pépeset, és ne aggódj! Holnap reggel már találsz fogorvost, nem tudom, ki a körzeti fogorvosod, s van-e bizalmad felé...A privát ugye drága, én ajánlok egy nagyon jót: dr. Fábián Armand. Délutánonként rendel 15-19-ig péntek kivételével a Galériánál.Szapáry út vége egy kapun be , Tünde cukrászda oldalában.Ha nagy a baj, soron kívül is fogad.Telefonszámot priviben küldök, ha kéred.
2011. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Körülbelül ugyanez a helyzet nálam, Dr. Fábián Armandnál voltál végül? Milyen és milyen árak vannak nála? Rászánom a pénzt a jó munkára, csak a tisztánlátás végett érdekelne, mégis mennyi legyen nálam. Köszi előre is.
2013. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, nála voltam, s maximálisan meg vagyok elégedve. Azóta is hozzá járok. Sajnos drága, de jól dolgozik. Egy tömés 9-10 ezer Ft. De vigyél inkább 12-őt, biztos, ami biztos.
2013. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!