Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Paradontax esetleg Elmex?

Paradontax esetleg Elmex?

Figyelt kérdés

Szeretnek mar megalapodni egy vegleges fogkremnel ,ojat szeretnek ami erositi is es azert feherit is. Fo ,h egezseges legyen tolle a fogam!!!

Mas marka is szoba johet ha tenyleg annyira jo .


2011. márc. 23. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a zöld elmexet használom a szájvízzel és a géllel együtt, nagyon jól működik, bár én allergia miatt. A hangsúly azon van, hogy hogyan mosod a fogad, ha alaposan, jó fogkefével, akkor akár fogkrém nélkül is tisztán tudod őket tartani. (De azért inkább ne:D)
2011. márc. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én piros elmexet használok 8 éve, azóta minden rendben 8kop-kop). :)
2011. márc. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én zöld Elmexet használtam évekig. De 1 éve fogszabályzóm van, és a doki a Sensodyne-t javasolta, szerinte jobb, mint az Elmex.

Ezek mind jók, de azt, hogy kifehérítse a fogad, ne várd. Olyan csak a mesékben van:) meg a reklámokban.

2011. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!