Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek bölcsességfog műtét...

Akinek bölcsességfog műtét után zsibbadt a nyelve annál meddig tartott a zsibbadás?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Ez mindig az alkalmazott érz6éstelenítőtől és a betegtől is függ.

Nagyobb testsúlyú, elhízott betegnél a hatóidő lehet rövidebb is, de akkor is ha ideges vagy és izgulsz, és gyorsabb a keringésed.

Általában 3-5 óra.

2011. ápr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem öt napja volt a műtét és még zsibbad. Azt mondták hogy valószínű megsérült egy ideg és két három hónapig vagy két évig is zsibbdhat vagy esetleg el sem múlik. Ezért lennék kiváncsi rá hogy akivel ilyen történt annál meddig tartott.
2011. ápr. 1. 10:34
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Fogklinikán dolgozom, de ilyen beteggel még nem találkoztam.

Hogyan lehet megsérteni egy ideget?

Nálunk még ilyen nem fordult elő.

2011. ápr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos előfordul, apumhoz (fogorvos-szájsebész) már jött olyan beteg aki nem érezte a fél arcát, mert valami ideget eltrafáltak az SZTK-s kollégák.
2011. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló aki apukádhoz ment ővele tudtak valamit csinálni, hogy jobb legyen? Mert ez így szörnyű. Egyébként ez is SZTK volt.
2011. ápr. 1. 21:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nem tudott vele mit csinálni ha jól emlékszem, csak betegjogi képviselőhöz tudta elküldeni, sajnos nem hiszem hogy lehet vele valamit csinálni :(
2011. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem szabad az SZTK-ba menni komolyabb

műtétre

2013. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Erdeklodnek, hogy neked meddig volt elzsibbadva a nyelved?Mivel lattam hogy ez egy eleg regi kerdes... engem oktoberbe mutottek es en is ugyan igy jartam, es azota is elvan zsibbadva a nyelvem jobb oldala es nagyon aggaszt..
2014. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem tudlak megvígasztalni mert nekem három éve nem múlt el és nem is fog. Állítólag ha két évig nem múlik el akkor úgy is marad. Egyes dokik szerint ez fél év. De neked így is úgy is van még esélyed hogy helyre jöjjön. Meg állítólag az jó jel ha szurkáló érzést érzel. Én szinte soha nem érztem. Megkérdezhetem hogy téged hol műtöttek?
2014. febr. 5. 19:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ez komolyan rémálom -

Valami vitamint lehet állítólag szedni, amitől lehet, hogy picit jobb lesz

2014. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!