Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tényleg hatékonyabban tisztít...

Tényleg hatékonyabban tisztít az elektromos fogkefe, mint a sima?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 15:48
 1/9 anonim válasza:
100%
én nemrég vettem elektromost..sztem tényleg jobb.
2011. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

37 éves vagyok.Soha nem volt elektromos fogkefém,de amióta az eszemet tudom mindig mosok fogat.Nekem sima rendes fogkeféim vannak,és a 37 év alatt( 2 gyerekszülés után) minden fogam megvan,csak a bölcsességfogakat kellett kihúzni,és az alsó hátsó fogam van csak tömve..

Szerintem teljesen mindegy hogy sima vagy elektromos fogkeféd van..Ha a családod által rossz fogakat örököltél akkor azok ha minden nap mosod is hajlamosak lesznek tönkre menni..

Ha szép egészséges fogakat örököltél(apámnak aki 65 éves nincs egyetlen egy rossz foga sem..Egy foga van letörve mert a diót akarta ketté harapni) annak ha elektromossal ha simával mossa a fogát akkor is szép marad..

2011. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyéniségtől is függ. Én szeretem az új technikai dolgokat, minden elektromos eszközt szívesen működtetek. Mivel ezt is egy jó játéknak tartom, ezért jóval tovább használom, mint egy közönséges kefét. mióta vettem egy szájápoló centernek nevezet gépegyüttest, szájzuhany és fogkefe egyben, azóta sokkal többet foglalkozom a fogápolással, mint korábban. Ennek az lett a következménye, hogy feltűnően kevesebb fogproblémám lett. Ha ebből indulunk ki, akkor ez a módszer biztosan hatékonyabb.
2011. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mikola Ákos válasza:
100%

Az elektromos fogkefe egyik lényege, hogy a szűkebb helyeken (ami jellemzően a szád hátsó fele, a bölcsességfogak környéke) is rendesen tisztít. A normális fogkefe még beér ide, de már nem tudod rendesen mozgatni. A másik pozitívuma a hagyományossal szemben, hogyha rosszul mozgatod akkor is tisztít.

Többször kérdeztem fogorvosokat, hogy milyen fogtisztítást ajánlanak, és mindig első helyen említették az el. fogkefét. A másodikon a szájzuhanyt, majd végül a fogselymet.

2011. máj. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
igen ez a helyes sorrend,fogkefe,szájzuhany,fogselyem...az elektromos fogkefétől tisztábbak a fogak...
2011. máj. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2011. máj. 9. 09:19
 7/9 anonim válasza:
Szerintem is jobb az elektromos fogkefe,de az a fajta amelyiknek nem kör alakú a vége.Mert az hamar berakodik fogkrémmel és tönkre megy.
2011. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megfelelő használattal hatékonyan tisztít egy hagyományos fogkefe is. Ha nem hiszi, "kérdezze fogorvosát".
2011. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
valoban hatekony az elektromos fogkefe,de utana celszeru szajzuhanyozni is...akkkor kiderul mennyi minden maradt meg a fogak kozott....
2011. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!