Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tömegnővelöt szedek ami...

Tömegnővelöt szedek ami fogkővet okoz, namost nekem a fogorvos azt mondta hogy nincs 1 darab fogkővem se mert nekem nem alakul ki? tehát akkor én immunis vagyok rá?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Még ha csak fogkövet okozna!
2011. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg úgy van ez hivatalosan, hogy fogkövet okozHAT.

Remélkedjünk, hogy a többi mellékhatás sem alakul ki, bár azok kicsit kifejezettebbek és egyértelműbbek (biokémiailag), mint a fogkő.

2011. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TOMAtm ***** válasza:

Nem mintha a tömegnövelőnek lenne bármi mellékhatása.mivel az ÉTEL.a csirkétől sem alalkul ki epekő vagy gyno.a tömegnövelő összetétele:a sajtkészítésből megmaradt tejsavófehérje(amit a középkor óta megesznek),gyors és lassú felszívódású szénhidrát( magyarul szőlőcukor),valamint némi zsír.szóval a tudatlan válaszolóknak üzenem(akik isszák a műkávét,szívják a kátrányt,meg a kipufugógázt az utcán)hogy ha nem értenek valamihez akkor legalább ne égessék magukat h ilyen ostobaságokat válaszolnak a kérdezőnek.

a tömegnövelő nem okoz fogkövet,ha van a szénhidrát-részének élelmi rost-tartalma akkor lehet h szájszagot okoz,de fogkövet tuti nem.még a szójatartalmú sem.

2011. máj. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!