Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog, egy hónapja...

Bölcsességfog, egy hónapja volt a varratszedésem, bennmaradt egy varrat, fogorvos vagy szájsebészet?

Figyelt kérdés
1 hónapja hogy kiszedték a varratokat,és fogalmam nincs hogyan de most vettem észre hogy ott van egy szál még bennt megpróbáltam strilizált csipesszel kihuzni de nagyon stabilan benne van ,félek hogy egy hónap alatt akár bele is nőtt:( szerintetek szájsebészetre menjek vissza vagy elég a fogorvosom is?
2011. máj. 18. 22:02
 1/2 A kérdező kommentje:
vagy esetleg kilöki majd a szervezet?
2011. máj. 18. 22:03
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyenem tavaly.

Én felhívtam a szájsebészt, megbeszéltem vele megkérdezem a fogorvosomat, kiszed-e. Ha igen akkor kiszedetem vele, ha nem akkor megyek a szájsebészetre. Nekem a körzeti fogorvsom jó fej volt és kiszedte.

Szerintem telefonálj elsőnek a szájsebésznek beszéld meg vele, majd kérdezd meg a fogorvosod.(Ennek akkor van előnye, ha a fogorvosod közelebb van, mint a szájsebész)

2011. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!