Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 15 évesen, tanulóként kapok...

15 évesen, tanulóként kapok támogatást ha fogszabályzót szeretnék csináltatni?

Figyelt kérdés

A felső fogsoromban, az első két fogam között lyuk van. Igen sajnos, az a tipikus Spongya Bob-os fog:

[link]

Szeretném eltüntetni a lyukat. A többi fogam szép rendben van, szabályosak, de ez itt elől nagyon zavar. Tehát csak felső fogszab. kellene, ha lehet így. Nem kellene rá semmi extra, láthatatlan vagy valami, csak egy sima fogszabályzó felülre. Esetleg valaki megtudná mondani az árat?

Köszönöm!


2011. jún. 19. 20:02
 1/3 anonim válasza:

nekem is volt fogszabályzom s pont a Te korodban,nagyon de nagyon fájdalmas tud lenni ám de utána megéri mert olyan lesz a fogsorod mint egy amerikainak.Kapsz elég nagy támogatást az államtól, de csak addig amíg a 18 éves kort be nem töltöd!Vagyis nem éri meg halogatni , mert egyszer úgy is kell , s ha később mint 18 éves korodban csináltatod akár 500 000Ftba is kerülhet , míg ha most csináltatod lehet nem tudom pontosan de nekem olyan 50-60 000Ft volt, s nem egyszerre kell ezt befizetni részletekbe. de találkoztam olyan ismerőssel is aki pl.teljesen ingyen csináltatta. Ha további válaszok érdekelnek akkor nyugodtan írhatsz privát emilt is.

Szívesen segítek!!

2011. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2011. jún. 20. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem alsó-felső állandó és kivehető összesen 30ezerből kijött, sztk-s vidéki rendelőben, ugyanez magándokinál 200-300ezer is simán lehet, felnőtt korban ennél is több.. szóval hajrá, minél előbb megéri belevágni! Hidd el, hamar megszokod, utána pedig csodás fogkrémreklám-mosolyod lesz ;)
2011. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!