Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az igaz, h a (rendelői)...

Az igaz, h a (rendelői) fogfehérítés során a hátsó (moláris) fogakat nem fehérítik ki, csak ami látszik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még ilyet nem hallottam. NAgy butaság lenne, ha csak a fél fogsorodat fehérítenék ki.

Mindenesetre kérdezz rá, és megnyugszol te is. Ha esetleg (nincs esélye) azt mondanák, hogy így van, akkor menj máshova. Mindenhol fehérítenek.

2011. jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 yuda ***** válasza:

Nekem még sosem volt, de szerintem nem logikátlan.

Ha hátul van és nem látszik, akkor kit zavar, ha árnyalattal sötétebb?

Am. szerintem megbeszélik előtte orvossal, szinte biztos, csak nyílván akkor lényegesen magasabb a költség és sok értelme nincs, hisz nem látszik.

2011. jún. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na igen és megkérdeztem a fogorvosom és ő mondta ezt, és engem ez kicsit meglepett, azt hittem az egész fogsort fehérítik, persze logikus h csak azt ami látszik, de akkor is. És azért kérdeztem meg, h másnak is így csinálták e vagy csak az én orvosom hülye
2011. jún. 23. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!