Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS! Ez normális foghúzás után?

SOS! Ez normális foghúzás után?

Figyelt kérdés
Két fogorvos 1.5 órán keresztül húzta ki 4 darabban a leghátsó fogamat. Gyökérkezelt volt nagyon mély gyökérrel. A poklot is megjártam, mire 3injekció segítségével kiszedték a fogamat. Teljesen szétfúrták, feszítették, körbe letörték és még sorolhatnám, DE kint van hál'istennek. A kérdésem az lenne, hogy normális e, hogy azóta nem tudok rendesen beszélni, csak szinte zárt szájjal, enni, inni, nyelni képtelenség, annyira fáj az injekciók helye, plusz a mellette lévő fogaim a sok feszgetéstől. Kicsit meg is van duzzadva az arcom, de nem vészes. Viszont nem tudom, hogy normális e, a lyuk tetején lévő fehér valami? Mert az egészet az fedi be, alatta alvadt vér van. Esetleg hétfőn vissza doki, vagy minden így van rendjén??
2011. júl. 23. 21:02
 1/3 anonim válasza:
nem tudom hogy normális-e de szerintem menny el a dokihoz és nézesd meg
2011. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szavaidból azt veszem ki, hogy a napokban húzták ki. Hát igen, ez normális. Én javaslom a phlogosolt, mert gyorsítja a gyógyulást és lehúzza a gyulladást. Talán az segít átvészelni ezt az időszakot.
2011. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, az kimaradt hogy ez tegnap volt.
2011. júl. 23. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!