Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » (gennyes) Ínygyulladás SOS...

(gennyes) Ínygyulladás SOS házi praktika segítség?

Figyelt kérdés
Páromnak tegnap begyulladt a fogínye.Erősen vörös 3-4fog felett és mosás során vérzik.Erős szájszag kíséri.Házi praktikát szeretnék sürgősen.
2011. júl. 31. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
alapos fogmosás és öblögessen kamillateával..a listerine szájöblögető nagyon jó rá (tudom,hogy most sok helyen nincs bolt,csak ajánlom); ha nem javul,jobb ha orvoshoz megy:/
2011. júl. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fogorvosi ügyelet + a felírt antibiotikum ;)
2011. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok: nem minden esetben kell antibio, nekem is elég csúnya ínygyulladásom volt,erős fájdalommal..orvos szépen letisztogatta, otthon kezeltem..aztán pedig fogkőleszedés, ha nem szüntetik meg ami miatt kialakul sajnos vissza fog térni..
2011. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A cserszömörcés szájvíz is nagyon jó, a gyulladásra Paradontax fogkrém. Borzalmas íze ven, felesbe kell használni a rendessel, akkor tűrhető, 7-800 egy tubus, de mivel felesbe használom és csak este, elég sokáig kitart.
2011. aug. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!