Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapesten hová lehet menni...

Budapesten hová lehet menni fogszabályzót feltetetni?

Figyelt kérdés

lassan 18 éves vagyok és úgy hallottam h a tb csak 18 év alatt támogatja ezt. Ez igaz? Ha nem akkor meddig támogatja? Valamint hová tudok menni? És mennyibe kerül egy állandó fogszabályzó? (kb)

köszi a válaszokat!!


2011. aug. 2. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én csak gyerekfogászatot ismerek, Rottenbiller utcában, azt hiszem, én oda jártam (régi Zoltán utcai brigád költözött át). Járhattam oda felnőttként is tovább, csak akkor már fizetni kellett volna.

20L

2011. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:) a Zoltán utcába még én is jártam anno.. Véletlenül nem tudod, hogy mennyi egy fogszabályzó? Fémet szeretnék és lehet h majd alulra és felülre is kell. novemberben töltöm a 18at szóval mostanában kéne majd megcsinálnom. Ha felteszik a fogszabályzót 18 éves korom elött akkor azt támogatja a tb csak az utána lévő kezeléseket nem? köszi még 1x
2011. aug. 2. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!